foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Uczniowie klas pierwszych w dniu 13 września uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych "Jestem widoczny, jestem bezpieczny" prowadzonych w ośrodku w Przysieku. Celem zajęć było poznanie podstawowych zasad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Warsztaty prowadzone były przez przedstawicieli Straży Miejskiej w Toruniu, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu, Komendy Miejskiej Policji oraz Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu. Dzieci oglądały film edukacyjny, aktywnie uczestniczyły w rozmowach z prowadzącymi oraz w miasteczku drogowym, stosowały zdobytą wiedzę w praktyce. Na koniec spotkania każdy z uczestników otrzymał kamizelką odblaskową oraz nieco słodkości, co było dla dzieci radosną niespodzianką. Zdobytą na zajęciach wiedzę dzieci z pewnością wykorzystają w codziennych sytuacjach drogowych.

wych. J. Kuziemska

Galeria

Program przedszkolnej edukacji antytytoniowej

„Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami”

Klimatyczna klasa

Nie pal

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im.F. Chopina w Turznie Rights Reserved.