foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W niedzielę 8 września 2019 roku, w Kamionkach Małych nad jeziorem odbyły się Dożynki Gminne. Jak co roku uczestnicy dożynek mogli obejrzeć stoiska szkół z terenu Gminy Łysomice, skosztować pysznych potraw przygotowanych przez gospodynie z wszystkich sołectw. Można było również podziwiać występy artystyczne dzieci i młodzieży szkolnej z przedszkoli i szkół z naszej gminy. Szkołę Podstawową w Turznie na scenie reprezentowali uczniowie p. Jolanty Kuziemskiej, wykonując taniec do muzyki klasycznej. Wystąpiła również Monika Cieślewicz, śpiewając piosenkę „Bo świat to my”, pod kierunkiem p. Marty Winnickiej. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w występy naszych uczniów oraz w przygotowanie stoiska szkolnego, a w szczególności p. Agnieszce Majce.

Program przedszkolnej edukacji antytytoniowej

„Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami”

Klimatyczna klasa

Nie pal

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im.F. Chopina w Turznie Rights Reserved.