foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dnia 28 maja 2019 r. z okazji Dnia Dziecka rodzice uczniów klas 0-3 sprawili swoim pociechom wspaniałą niespodziankę. Do naszej szkoły zostali zaproszeni artyści rumuńskiego Mam Talent, którzy zapewnili uczniom naszej szkoły moc wrażeń. Grupa artystyczno – akrobatyczna Art Voyage w rytm światowych przebojów zaprezentowała popisy akrobatyczne. Sporo emocji wzbudzili tańczący strażacy oraz taniec pięknej Hinduski. Atmosfera sięgnęła zenitu, gdy na scenie pojawił się człowiek sprężyna, który giętko i sprężyście rozkołysał naszą szkołę.  Pokaz zostanie na długo w pamięci uczniów.

Barbara Maternowska

Galeria

Program przedszkolnej edukacji antytytoniowej

„Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami”

Klimatyczna klasa

Nie pal

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im.F. Chopina w Turznie Rights Reserved.